Goon Bebek Bezi Mutlu Bebek 3 Beden Fırsat Paketi 7-12 Kg 100 Adet

Kargoya veriliş süresi: 
Bugün Kargoda
212,18 TL (KDV Dahil)
Havale Fiyatı:
210,06 TL
Sepete Ekle
Marka:
Goon
Menşei:
Türkiye
Barkod:
4902011862799
Beden:
3
Kg Ağırlığı:
7-12 Kg
Paket Sayısı:
1
Paket İç Adeti:
100

GOO.N Mutlu Bebek Bant Bez, minimum fiyatla size ve bebeğinize maksimum konfor sağlar. Altı kuru bebeğiniz, gün boyu mutlu olur!

Hareket özgürlüğü veren esnek yan bantları, bebeğinizin altını 12 saate kadar kuru tutan güçlendirilmiş emici kanalları ve vücuda mükemmel uyum sağlayan yumuşacık dokusuyla, GOO.N Mutlu Bebek Bant Bez yanınızda!

Mutlu Bebek Bant Bez Özellikleri

12 Saate Kadar Kuruluk
Güçlendirilmiş emici kanalları sayesinde sıvıyı çok kısa bir süre içinde alt tabakaya hapseden GOO.N Mutlu Bebek Bant Bez, bebeğinizin altının 12 saate kadar kuru kalmasını sağlar. Bebeğinizin konforu için ultra kuruluk hedeflenerek tasarlanan GOO.N Mutlu Bebek Bant Bez ile bebeğiniz uzun süre mutlu olur.

Güçlendirilmiş Emici Kanallar
GOO.N Mutlu Bebek Bant Bez, güçlendirilmiş kanallara sahip emici bölgesi sayesinde sıvıyı hızla emer ve alt tabakaya hapseder. Böylece bebeğinizin sıvıyla teması en aza indirilmiş olur. GOO.N Mutlu Bebek Bant Bez’in sıvıyı hapseden dokusu, bebeğinizin konforunu da koruması için ince bir yapıda tasarlanmıştır.

Vücuda Mükemmel Uyum
GOO.N Mutlu Bebek Bant Bez, sahip olduğu pamuksu ve yumuşacık dokusuyla bebeğinizin vücuduna mükemmel uyum sağlar. Esnek yan bantları sayesinde hem gündüz hem de gece uykusunda oldukça hareketli olan bebeğinize hareket özgürlüğü verir. Esnek bel ve bacak bölgesiyle, bebeğinizin hareketlerini kısıtlamaz. Bebeğiniz dünyayı özgürce keşfetmeye devam eder.

Sevimli Disney Karakterleri
GOO.N Mutlu Bebek Bant Bez, birbirinden sevimli Disney karakterleriyle ve neşeli Disney dünyasıyla yepyeni bir tasarım sunuyor. GOO.N Mutlu Bebek Bant Bez paketlerinde ve bezlerin üzerinde yer alan neşeli Disney karakterleri, bebeğinizin her anına eşlik etmek için hazır!

Islaklık Göstergesi
GOO.N Mutlu Bebek Bant Bez, anne ve babaların konforu düşünülerek ıslaklık göstergesi ile tasarlandı. Bezin dış bölgesinde yer alan ıslaklık göstergesi sayesinde doluluk oranını, bebeğinizin altını açmadan tespit edebilir ve bez değişimini bu göstergenin yardımıyla yapabilirsiniz.

Nefes Alan Yüzey
GOO.N Mutlu Bebek Bant Bez, nefes alan bir yüzeye sahiptir. Bezin nefes alan yapısı sayesinde bebeğinizin cildi gün boyu nefes alır. Böylece bebeğiniz, cildine konfor ve rahatlık sağlayan beziyle özgürce hareket eder.

Benzer Ürünler

Ürünler yükleniyor