Hakkımızda

Arvenzo, Türkiye’nin dört bir yanında bulunan tüketicilere hızlı ve güvenilir hizmet sunmak amacıyla kurulmuş bir online alışveriş sitesidir. İhtiyaç duyulan tüm ürünlere tek bir noktadan, kolay ve ekonomik ulaşım sağlamayı kendine görev edinmiştir. Bu nedenle seçtiğiniz tüm ürünler sizlere en kısa sürede ve özenli paketleme ile sunulmaktadır. Dilediğiniz anda aradığınız her ürün bir tık kadar uzağınızda Arvenzo.com’da sizlerle buluşmayı beklemektedir.

Misyon

Aralık 2021’de bu misyonla çıktığımız yolda; kalbimizin parçası annelerimiz, anne adaylarımız, en kıymetli varlıklarımız ve ülkemizin geleceği bebeklerimiz ile vefayı borç bildiğimiz yaşlılarımız için gerekli olan bakım ve hijyen ürünleri başta olmak üzere her yaş ve cinsiyet grubunun ihtiyaç duyduğu birçok ürüne güvenle ulaşmanıza imkân sağlıyoruz. Arvenzo.com da dijitalleşen dünyanın gerekliliği olan e-alışveriş platformu ile evinizden çıkmadan tüm temel ihtiyaç malzemelerine kolayca ulaşabilmenizi hedefliyor ve bu uğurda kendimizi her gün geliştiriyoruz. Arvenzo’da, dilediğiniz her ürüne rahatlıkla ulaşabilir, bir tıkla kapınıza getirtebilir, kaliteli ve güvenilir alışverişin keyfini sürebilirsiniz.

Vizyon 

Vizyonumuz; sizlerle birlikte büyümeye devam ederek, %100 orijinal ürünlerle sizlerin beklentilerini en iyi şekilde karşılamak ve yüksek kaliteli ürünleri sizlere sunmaya devam etmektir. Yaşam standartlarınızdan ve konforunuzdan ödün vermeden alışveriş yapabileceğiniz online mağazacılığı kapınıza kadar getirmektir. Amacımız, zaman alan alışverişler yerine bir tıkla güvenilir hizmete ulaşmanızı, kendinize ve sevdiklerinize daha fazla vakit ayırmanızı sağlamaktır. 

Strateji

Kullanıcı hacmimizi memnuniyet odaklı geliştirmek ve sürdürülebilir bir başarı sağlayarak her gün daha iyi hizmet sunabilmektir.